محصولات دوراسلامت

در این بخش محصولات دوراسلامت که در مجموعه حاضر و یا سایر شرکت ها تولید شده اند و در مارکت در دسترس هستند معرفی می شوند. برخی از این محصولات در حال حاضر قابل استفاده هستند و برخی دیگر از رده خارج شده اند و صرفا برای معرفی اقدامات انجام شده در اینجا لیست شده اند.

سربند هولدر گوشی موبایل تخصصی سریال

هولدر گوشی موبایل ، برای نگهداری گوشی تلفن همراه بر روی سر به صورت سربند برای کاربردهای  آموزشی و ورزشی می باشد. این هولدر الکترونیکی بوده و دارای باطری ۲۰۰۰ میلی آمپر و پرتوی لیزر می باشد. این ابزار مجهز به یک پرتوی لیزر برای نمایش محل تمرکز نگاه و همچنین یک پاوربانک برای شارژ همزمان گوشی همراه و همچنین لیزر می باشد.

با اتصال به نرم افزارهای آموزش مجازی مانند ادوبی و یا هر نرم افزار دیگری،  می توانید در یک کلاس آنلاین به دانشجویان و فراگیران خود آنچه در برابر خود دارید را نشان داده و درباره آن صحبت کنید و یا ویدیویی ضبط نمایید. 

این هولدر به عنوان اختراع ثبت شده. شماره ثبت: ٩٠٨۶٨۴٠۴٢٠١٧۵٩.

جعبه قرص هوشمند

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

نرم افزار مدیریت بیمار (سلام پزشک)

رم افزاری بسیار راحت و آسان برای ثبت اطلاعات بیماران، شامل نوبت، اطلاعات بالینی، اطلاعات آزمایشگاه، معاینه بالینی و غیره است. ثبت اطلاعات به روش های مختلف و بسیار راحت و با رابط کاربری آسان قابل انجام است.

این نرم افزار یکی از معدود نرم افزارهای فارسی ثبت اطلاعات بیماران توسط پزشکان محترم است که به راحتی می توانند کلیه اطلاعات بیماران خود را در آن ثبت و ذخیره نمایند.

این نرم افزار همچنین قابلیت نصب بر روی چند دستگاه را به زودی به امکانات خود اضافه خواهد کرد.

نرم افزار کمک یار کلامی گفتارنما

گفتار نما، اپلیکیشنی برای کمک به کم توان های جسمی-حرکتی می باشد. این برنامه اندرویدی، با هدف کمک به این بیماران و بهبود توانایی های گفتاری و حرکتی آن ها طراحی و پیاده سازی شده است. طراحی این برنامه به گونه ای صورت گرفته که افراد به راحتی بتوانند آیکن ها را لمس کرده و با کمترین حرکت دست، بخش بزرگی از صفحه نمایش و رابط ها در اختیار آن ها قرار گیرد. این برنامه اندرویدی، قابلیت ضبط صدا، ارسال نظرسنجی، جستجوی کارت های جدید از طریق سامانه وب این برنامه واستفاده از دوربین عکاسی گوشی های همراه هوشمندرا دارد. مهمترین مزیت این برنامه اماکن کار کردن با آن به صورت آفلاین می باشد. حتی می توانید کارت هایی را که جستجو کرده اید در این برنامه ذخیره کنید تا بتوانید از آن به همراه صدای گوینده به صورت آفلاین استفاده کنید.

 

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است